3.9
Reitings: 3.9
Atsauksmes 20
Pievienot atsauksmi

Kontakti

Telefons
20013727
Adrese
Aleksandra Čaka iela 81, Rīga, LV-1011
Sūdzību gadījumā varat ziņot pārkāpumu Patērētāju tiesību aizsardzības centrs
Atsauksmes 20
1 3 5 ★  80%
rating 5
Apmierināja piegādeApmierināja klientu servissPrece atbilst aprakstam
rating 1
Pasūtīju 4 dažādus mānekļus ar saņemšanu uz vietas A.Čaka 81, samērā ātri saņēmu ziņu, ka pasūtījums izpildīts. Darba laiks strādājošajiem nejēdzīgs- līdz plkst.17.00. Ierodoties minētajā adresē nav ne vienas norādes (nācās zvanīt un precizēt, kur atrodas). Tā sauktajā veikalā saņēmu 4 pilnīgi vienādus mānekļus. Reaģējot uz maniem iebildumiem konstatēts, ka pasūtījums ir pavirši izpildīts. Labi, ka vismaz atvainojās. Izniekots laiks!
Neapmierināja piegādeNeapmierināja klientu servissPrece neatbilst aprakstam
Veikala atbilde
Paldies par atsauksmi. Mēs arī Jūs mīlam un gaidīsim atkal. Priecājamies, ka visas domstarpības ar šo ir atrisinātas. Informācija par darba laiku un atrašanās vietu ir izvietota gan mājas lapā, gan arī norādītajā adresē. Domāsim pozitīvi!
rating 5
Viss notika kā solīts.
Apmierināja piegādeApmierināja klientu serviss
rating 5
Komunicējām. Bija pretimnākoši un saprotoši, palīdzēja preci saņemt man ērtā vietā. Atsaucība un ieinteresētība par apmierinātu klientu . Malači.
Apmierināja piegādeApmierināja klientu serviss
rating 5
Problēmu nebija, preci saņēmu laicīgi. Paldies!
Apmierināja piegādeApmierināja klientu serviss
rating 5
paldies,ļoti atsaucīgs personāls!!!
rating 5
Veikala personāls ļoti atsaucīgi un operatīvi palīdzēja ar pasūtījumu
rating 5
Ļoti laba apkalpošana. Ātra un operatīva piegāde. Divas reizes ir veikts pasūtījums un viss tika saņemt ātrāk nekā teikt sākumā. Prieks bija sadarbodies!!! Ieteikšu šo mājas lapu saviem draugiem un paziņām????
rating 5
Lieliska firma. Pasūtījums izpildīts ļoti ātri. Vairākkārt pirku vāciņus telefoniem.Laipna apkalpošana. Ļoti pretīmnākoša attieksme. Paldies.
rating 5
AIZDEVUMA PIEDĀVĀJUMS mail: chantal.villageois@gmail.com Vai sliktas kreditēšanas dēļ jūsu bankas un citas finanšu iestādes jūs pastāvīgi ir noraidījušas? aizdevumi sākot no USD, eur 5000 līdz USD, eur 2 miljoniem pieejami, aizdevums biznesa paplašināšanai, mēs esam sertificēti, uzticami, uzticami, efektīvi, ātri un dinamiski nekustamā īpašuma un jebkura veida uzņēmējdarbības finansēšanai: chantal.villageois@gmail.com Apmeklē mūs jau šodien
rating 1
Uzrāda, ka noliktavā vairākas vienības, bet epastā pēc pasūtījuma veikšanas uzraksta, ka prece neesot
Veikala atbilde
Diemžēl pat mēs neesam ideāli. Lielā preču pieprasījuma dēļ ne vienmēr varam nodrošināt korektus noliktavu atlikumus. Paldies, ka norādāt uz trūkumiem. Jauku dienu! ANETE.LV
rating 5
Rīta pusē veicu pasūtījumu, pēcpusdienā jau varēju savākt preci.
rating 5
Bija nepieciešams espanders. Pirmdien vakarā pasūtīju, trešdien no rīta jau bija Omnivas pakomātā.
rating 5
Labs serviss. Patika, ka rēķins par preci tika izstādīts tikai to izsūtot. Precei nederēja izmērs, bet bija 100% atbalstoša attieksme mainīt un skaidras instrukcijas, kā to izdarīt. Ļoti laba komunikācija. Labprāt iepirkšos atkal.
rating 5
Заказывал кроссовки Асикс. Доставили как и обещали. Сайт, конечно, не очень удобный, но выбор и магазин отличные.
rating 5
Ļoti atsaucīgs personāls
rating 5
Ātra piegāde, atsaucīgs personāls????????
rating 1
It kā piedāvājums plašs, bet kad veic pasūtījumu, tad izrādās, ka prece nav, lai arī mājas lapā pieejamībā norādīts, ka ir lielā vairumā. Pie kam pat nepiedāvā preci pasūtīt. Ir bijis gadījums, ka e-pasts, ka ir bijis izdarīts pasūtījums, pienāk tikai nākošā dienā.
rating 5
Спасибо за подарок. Не ожидал !!!
О нас Политика конфиденциальности Реклама Для магазинов OCTA KASKO Кредиты Топ Atsauksmes par veikalu Pārtikas piegāde Latviski