3.5
Reitings: 3.5
Atsauksmes 7
Pievienot atsauksmi

Kontakti

Telefons
29214971
Adrese
Silmaču iela 6, Rīga
Sūdzību gadījumā varat ziņot pārkāpumu Patērētāju tiesību aizsardzības centrs
Atsauksmes 7
1 ★ 5 ★  71%
rating 1
просто отказались выполнять заказ. Это не работа, халтура. Datums: 10.12.2014 ID: 6942
rating 1
Veikalā acis nepamirkšķinot iesmēreja nekvalitatīvu preci. Es caur iepakojumu nepamaniju, ka man pārdod brāķi. Labi, ka cena nebija liela-citādi ietu uz veikalu mainīt-attiecīgi sev nervus vēl tur sabojātu.
rating 5
Очень хорошая цена. Коммуникация по е-майлу - отличная. Товара на месте не было (но его не было ни у кого), предложили под заказ ждать 20-30 рабочих дней. Внесла предоплату, стала ждать. Позвонили намного раньше назначенного срока. Приехала, (удобное расположение офиса), забрала. Всем довольна, спасибо!
rating 5
Piedāvāja gaidīt 30 dienas vai saņemt līdzvērtīgu preci. Atbild uz e-pastiem bez aizkavēšanās, saprot preču specifiku. Iesaku.
rating 5
Ļoti veiksmīga sadarbība. Izveidoju pasūtījumu, bet izrādījās, ka prece nav uz vietas. Pēc 5 min. jau bija mails ar citu, ļoti līdzīgas preces, piedāvājumu, kas bija viņu birojā uz vietas. Biroju pa tumsu gan nav pārāk viegli atrast.
rating 5
Ērta un ātra saziņa gan tiešsaistē, gan elektroniski. Iespēja vienoties par pasūtījuma piegādi, atsevišķām komplektācijām. Salīdzinoši lēta piegāde. Noteikti iesaku!
rating 5
Preces pasūtīju ceturtdien vakarā. Piektdien apmēram 11.30 jau zvanīja, ka var braukt pakaļ precei. Aizbraucu, visas pavadzīmes jau bija sagatavotas (pirku uz juridisku personu). Maksāju skaidrā naudā. Lieliska darbība!
О нас Политика конфиденциальности Реклама Для магазинов OCTA KASKO Кредиты Топ Atsauksmes par veikalu Latviski