1.0
Reitings: 1
Atsauksmes 56
Pievienot atsauksmi

Kontakti

Telefons
66778876
Adrese
Lucavsalas iela 3, Rīga
Sūdzību gadījumā varat ziņot pārkāpumu Patērētāju tiesību aizsardzības centrs
Atsauksmes 56
1 ★  64% 2 5 ★
rating 1
Nopirku preci internetā (jau apmaksāts). Atnāk īsziņa ka 3 darba dienu laikā jāsavāc. Atnāk e-mail ka 3 KALENDĀRO dienu laikā. Gribēju lai veļas žavētāju paņem vīrs kurš brauks garām - zvanīju uz ofisu uzzināt vai drīkst vīrs saņemt - telefons nestrādā. Uzrakstīju e-pastu - neviens nekad neatbildēja. Atbraucu pati saņemt - man 25 minūtes nenesa, tas darbinieks kurš teica ka nesīs, nemaz nebija paņēmis preci no noliktavas, vēlāk cits atnesa.
Neapmierināja piegādeNeapmierināja klientu serviss
rating 1
Ksenukai.lv internetveikals prot lieliski pārdot savu preci, bet pilnīgi ignorē pretenzijas. Aprīlī iegādājos zāles pļāvēju, pēc mēneša tas pārstāja darboties. Pats nogādāju uz Rīgu, darbinieks, kurš pieņēma remontā, solīja, ka divu dedēļu laikā salabos. Pēc vairākkārtējiem atgādinājumiem, internetveikals atbildēja, lai uzmanīgi lasot līguma noteikumus: remonts varot ilgt 70 dienas. Ir pagājuši vairāk kā 5 mēneši un tā bija vienīgā atbilde no viņ
Apmierināja piegādeNeapmierināja klientu serviss
rating 1
Veikalā izsniegtie kases čeki izbalē, būs garantijas gadījums, apsveiks ar pirkumu un aizsūtīs 3 mājas tālāk.
rating 1
Pasūtīju atvilkņu sliedes, 4 komplektus (pie preces skaidri rakstīts 1 komplekts ar 4 daļām). Atnāca viens komplekts (4 daļas), zvanu/rakstu šamiem, ka atnāca tikai viens komplekts, lūdzu, atsūtīt pārējos uz ko man atbild, ka informācija nodota servisam un jāgaida 15 dienas atbilde no servisa. 15 dienas!!! Un vēl nav garantijas, ka nebūs jāgriežās PTAC. Neiesaku.
rating 1
E00137077, получил 30.07.2020 другой товар, в тот же день вернул, через магазин, сегодня 15.09.2020. ни денег ни товара.
rating 1
Uzņēmumam nav ne mazākās nojēgas par klientu apkalpošanu. Tika iegādāts ledusskapis, piegādāja bojātu. Pēc mēneša ilgas sarakstes un zvanīšanās ar tukšiem solījumiem, tomēr bojāto preci savāca. Tagad nākamā mēneša epopeja ar naudas atgriešanu jeb precīzāk neatgriešanu. Neiesaku nevienam iesaistīties darījumos ar šo kantori.
rating 1
заказал, оплатил ( E00137077), получил 30.07.2020 совершенно другой товар, в тот же день вернул, через магазин, сегодня 28.08.2020. ни денег ни товара.
rating 1
K Senukai Они же 1A.LV Вы там совсем охренели? Товар продаёте не соответствующий описанию, берёте предоплату, потом товар забираете давая на руки бумажку с обещанием что деньги вернуться через неделю и всё??? Прошло 2 месяца деньги так и не вернули, на емайлы клиент сервис не отвечает. Это уже называется мошенничеством. Если не отреагируете далее пускай PTAC вами занимается!
rating 5
Pasūtīju rullo žalūzijas 10 gab., piegādāja ļoti ātri, paldies!
rating 1
Заказал **750 стиральную машину, оплатил её стоимость. Курьер обнаружил мех. повр. упаковки и доставлять клиенту отказался. И. служба обещала вернуть деньги, в течении двух недель, !после того, как курьерская служба вернет товар магазину! Таким хитрым способом клиенты KSNK обеспечивают магазин беспроцентным кредитом. Инф. служба, обещает передать претензию, кому надо и советует терпеливо ждать. На этом функция службы считается выполненной. Браво!
rating 5
Paldies Raivim Strēlim par izcilo apkalpošanu Ulmaņa gatves Senukai veikalā! Vairāk tādus atsaucīgus darbiniekus!
rating 5
Paldies pādevējai Žannai par laipno apkalpošanu Maskavas ielā.
rating 1
Izrādījās veikalam ir kaut kādi savējie iekšējie termiņi uz garantijas remontu. Valsts noteikto 10 kalendāro dienu laikā nav devuši nekādu atbildi, solīja 15 darba(!) dienu laikā atbildēt - vnk ahtungs. Telefonsarunā iepazinu ar likumā teikto un solīja paātrināt gaitu un atzvanīt, bet dienas paiet un zvana tā arī nesagaidīju. Tātad galīgi nerekomendēju K-Senukai veikalu jaunajā OZOLS t/c, kā arī FXA zīmola preces ar tādu apkalpošanas servisu!
rating 1
Septembra sākumā pasūtîju preci. Kļūdas dēļ atsūtīja nepareizo izmēru - Sazinājos ar klientu apkalpošanas speciālistu, kurš teica, teica, ka atpakaļ prece nav jāsūta un ka naudu atmaksās 10 darba dienu laikā. Šāds solījums tiek atkārtots ne vienu reizi vien, taču 2 mēnešu laikā tā arī nekas nav atmaksāts. Summa neliela, varu bez tās atmaksas iztikt, bet šāda attieksme pret klientu nožēlojama. Maz ticams, ka kaut ko iegādāšos atkārtoti.
rating 1
1) Paņem naudu, 2) liek gaidīt divas nedēļas piegādi, 3) dienu pirms piegādes zvana un stāsta, ka prece tomēr nav pieejama 4) vēl gandrīz nedēļa jāgaida, līdz atgriež naudu kontā. Rezumējums - nepilns mēnesis čakara un to ko vajag, vienalga nākas meklēt citur. Iesaku netērēt savu laiku ar SENUKAI.
rating 1
Turieties pa lielu gabalu no šī internet veikala!Jums prasa samaksāt par precēm,kuru var nebūt,par piegādi,kuru nevar vai negrib veikt!Piespiedu kārtā kļūsiet par uzņēmuma kreditoru vai sponsoru!Naudu atgūt nebūs vienkārši,jūs baros tikai ar solījumiem!Ir pagājis mēnesis,nav ne preces,ne naudas!Tas tur tā notiek regulāri!
rating 1
Cēsīs. Lampas abažūrs nosmēreēts. (pats vainīgs, veikalā uzticējos pārdevējai). Derīga velns viņzin kādai poļu rozetei.
rating 5
Paldies par labo sevisu. Daugavpilī iegādājos ripzāģi kurš salūza un man neradās nekādu problēmu samainīt preci un iegūt pat iespēju variantus no dotā veikala.
rating 1
Pardeveis iesmereja neparbalditu,nenokompletetu preci
rating 5
//////////////
123
О нас Политика конфиденциальности Реклама Для магазинов OCTA KASKO Кредиты Топ Atsauksmes par veikalu Latviski