1.6
Reitings: 1.6
Atsauksmes 175
Pievienot atsauksmi

Kontakti

Telefons
28648350
Adrese
Elijas 21, Rīga, LV-1050
Sūdzību gadījumā varat ziņot pārkāpumu Patērētāju tiesību aizsardzības centrs
Atsauksmes 175
1 ★  43% 2 5 ★  45%
rating 5
Apmierināja piegādeApmierināja klientu servissPrece atbilst aprakstam
rating 1
Iegādājos preci, saņēmu ar kavēšanos. Tad vēlējos atgriezt jo nebija vairs nepieciešama, bet uz e-pastiem un zvaniem neatbildēja. Neiesaku nevienam šo veikalu!
Neapmierināja piegādeNeapmierināja klientu servissPrece neatbilst aprakstam
rating 5
Pasūtīju ar Omnivas piegādi. Trīs dienu laikā bija klāt. Viss OK. 5 zvaigznes
Apmierināja piegādeApmierināja klientu serviss
rating 1
Diemžēl tagad nevaru vairs ieteikt šo agrāk labo veikalu. Pēc pasūtījuma apmaksas pagāja mēnesis, uz e-pastiem un zvaniem neatbild neviens. Signe.lv un Proline.lv kaut kas jādara lietas labā, jo tagad izskatās, ka viņu bizness iet uz grunti.
Apmierināja piegādeNeapmierināja klientu serviss
rating 1
ne sms, ne zvānu, ne atbilde uz e-pastu. prēču apmaksāju. prēču nedabuju. veikals LOHOTRON
Neapmierināja piegādeNeapmierināja klientu serviss
rating 1
Neapmierināja piegādeNeapmierināja klientu serviss
rating 1
Preces vel aizvien nav piegadats, pagajis jau teju menesis. Informetas tiesibsargajosas iestades, talak jau vini risinas so jautajumu. Nevienam neiesaku izmantot so veikalu. Krapnieku kantoris
Neapmierināja piegādeNeapmierināja klientu serviss
rating 2
Mēģināju sazināties, lai atgrieztu ierīci uz garantijas remontu, bet uzņēmums neatbild ne uz e-pastiem ne telefona zvaniem. Ražotājs ir apstiprinājis garantijas remontu, bet nekādi nevaru preci bez pārdevēja pie ražotāja nogādāt.
Apmierināja piegādeNeapmierināja klientu serviss
rating 1
Kaut kāds šaraškins kantoris. Pirkumu (Pasūtījuma Nr. 39663) apmaksāju ar karti. 50+ Eur. pagājusi nedēļa - ne preces pakomātā, ne atbildes uz e-pastu, telefona zvanus ignorē.
Neapmierināja piegādeNeapmierināja klientu serviss
rating 1
Сделал заказ, пришло письмо, что свяжутся. Ни письма ни звонка уже несколько дней нет. Телефон не берут, сбрасывают звонок. Зря потратил время
rating 5
Nopirku mātei iPhone 11 šajā veikalā. Ar mani sazinājās tajā pašā dienā, un jau nākamajā diena telefons bija pie manis. Lieliska apkalpošana, paldies
rating 1
Veikal, kurā viss ir it kā ir, bet patiesībā nekā nav. Noformē pasūtīju ar preces ("Noliktavā - 2") saņemšanu veikalā pēc 2 dienām, maksāšana skaidrā naudā. Nākamajā dienā atnāk paziņojums ka preces noliktavā nav.
rating 1
Два раза заказывал Lenne'18 Art.17203/2290 Happy, смс от них приходит с номером заказа , а по факту заказа у них в системе нету информации. Плохо.
rating 2
Pasūtīju preci - atnāca automātiskais e-pasts ka drīz sazināsies. Pagāja viena diena - neviens nesazinājās. Uzrakstīju e-pastu ar lūgumu precizēt pasūtījuma statusu - pa 3 stundām (darba laikā) atbildi nesaņēmu. Nācās pasūtīt preci citā veikalā, jo nevaru sev atļauties šādu nenoteiktību (nav laika gaidīt).
rating 2
Online apmaksa ar karti nestrādā. Piezvanot uz veikalu komunikācija jauka- pasūtiet ar apmaksu caur banku. Rēķinu tā arī nesagaidīju.
rating 1
Pasūtījumu pieņem un samaksu arī, bet tiklīdz jāsāk pildīt pasūtījums tā pazūd. Nevar ne sazvanīt, ne uz e-pastiem atbild. Pazaudēta nauda. Nekad mūžā vairs neizmantošu viņa mājas lapu un neiesaku arī citiem. Uzmanieties!
rating 1
Apmaksājot pasūtījumu, sola, ka preci varēs izņemt 2 dienu laikā, tomēr nepaziņo un mēģina noklusēt, ka preci saņemt nebūs iespējams. Ļoti kūtri atbild uz e-pastiem un zvaniem. Naudu nav atgiezuši un neinformē, kad to varētu atgriezt.
rating 2
Drauuuuusmīgs support serviss, sāk likties pat , ka jasazinas ar ptac.lv... :( Garantijas remonts - 2 meneši (video karte) Kredītrēķins (naudas atgriešana) par nesalabojamo video karti - jau 2 nedēļas un gaidu... Telefonu parasti neceļ, var sazvanīt vienu dienu nedēļā. Uz e-pastiem neatbild.
rating 1
Sliktāku attieksmi pret klientu neredzēju. Preci pasūtīju nedēļu atpakaļ, pati visu laiku zvanīju, teica ka prece ir noliktavā, jāgaida, bet šodien atnāca izziņa ka preces vispār nav. Tad izņemiet preci no salīdzini lv, lai nemulsina cilvēkus. Un kāpēc melot ka prece ir noliktava. Nevienam neiesaku šo veikalu.
rating 2
Šausmīgs veikals. Nepiegādājiet preces un pēc tam turiet (atbilstošu) naudu
123456
О нас Политика конфиденциальности Реклама Для магазинов OCTA KASKO Кредиты Топ Atsauksmes par veikalu Pārtikas piegāde Latviski