Salidzini.lv ir interneta veikalu meklētājs, kur iespējam atrast un salīdzināt preču cenas interneta veikalos. Atrodi, kur pirkt lētāk un izdevīgāk!

Katalogs

Populārāko preču un kategoriju saraksts. Informācijai ir informatīva nozīme un tā var atšķirties no reālās preces un piedāvājuma.
Visas pārējās preces pieejamas izmantojot sadaļu Meklēšana, ierakstot meklēšanas logā sev vēlamo preci.

Meklēšana

Atrodamas preces no interneta veikaliem ievadot nosaukumu.
Daži piemēri kā lietot meklētāju: Ievadot meklējamo vārdu nav svarīgi, vai tas ir rakstīts ar vai bez garumzīmēm (CD atskaņotājs = CD atskanotajs).

Tops

Informācija par pēdējā laikā meklētākājām precēm Salidzini.lv sistēmā.

Atsauksmes

Lietotājiem ir iespēja izvietot atsauksmi par veikaliem, norādot vērtējumu un aprakstot savu pieredzi. Salidzini.lv neatbild par pievienotajām atsauksmēm, kā arī aicina iztikt bez rupjībām un ievērot pieklājības un morāles normas. Atsauksmes bez paskaidrojumiem var tikt dzēstas vai cenzētas.

Reitingi

Izmantojot atsauksmes, veikaliem tiek aprēķināts reitings no 1 līdz 5 zvaigznēm. Reitinga aprēķināšanā par būtiskākām tiek uzskatītas jaunākas atsauksmes, tādēļ tās reitingu ietekmē pastiprināti. Aprēķinos tiek ņemti vērā arī vidējie pārējo veikalu atsaukmju rādītāji.

Rekvizīti

Uzņēmums: SIA "Consultant"
Reģistrācijas numurs: 40003835035
Juridiskā adrese: Tallinas 33-4, Rīga, LV-1012
Par mums Privātuma politika Reklāma Veikaliem OCTA KASKO Ātrie kredīti Tops Atsauksmes par veikalu Pārtikas piegāde На русском