1.7
Reitings: 1.7
Atsauksmes 20
Pievienot atsauksmi

Kontakti

Telefons
29550765, 26007990, 27036683
Adrese
Jūrmalas gatve 89, Rīga
Populārākās preces
Sūdzību gadījumā varat ziņot pārkāpumu Patērētāju tiesību aizsardzības centrs
Atsauksmes 20
1 ★  60% 2 4 5 ★
rating 1
Neapmierināja klientu serviss
rating 1
Neapmierināja piegādeNeapmierināja klientu servissPrece atbilst aprakstam
rating 1
Neapmierināja klientu serviss
rating 5
Ļoti labs un operatīvs darbs. Pasūtīju, apmaksāju un otrā dienā jau saņēmu. Paldies.
rating 5
Ļoti labs internetveikals.iesaku visiem
rating 1
Izveidoju pasutijumu ar piegadi. Atsutija uzreiz ka ar mani sazinasies menedzeris. Velak atsutija mailu ka mans pasutijums ir veikala jurmalas gatve. Un viss. Ne rekina, ne zvana, ne piegades. Uzlika uz manu pasutijumu lielu melnu nigera daigtu! Nekad seit neko nepirksu.
rating 5
Laipna apkalpošana!:)
rating 5
Отличный сервис, товар качественный.
rating 1
Neuzticams kantoris. Pasūtītā prece bija sabojāta, norādītā darba laikā sestdien bija slēgts.
rating 5
Jau vairākus gadus iepērkos šinī internet-veikalā. Esmu ļoti apmierināta ar ātrumu un apkalpošanas kvalitāti. Iesaku visiem.
rating 1
Zvanīt un jautāt par preci (pieejamība, cena) nav jēgas - "klientu menedžeris" A. Auritis neatklās patieso cenu (kas nav tāda kā norādīta mājaslapā un solīta telefonsarunā) līdz brīdim, kad pats to pamanīsi, maksājot par preci pie preču izsniegšanas, kas arī neatrodas sākotnēji norādītā vietā. Nevienam neiesaku! Apsveru pat domu vērsties Patērētāju tiesību aizsardzības centrā ar sūdzību.
rating 1
Смотришь на сайте одна цена, а тебе в накладной накручивают цену, да такую что дороже чем в Депо, и в обычном магазине. Самое настоящее жульничество! Будьте внимательны заказывая с этого магазина (конторы жуликов)!
rating 1
Izrādās ka sesdienas nav iespējams ne izņemt preci ne sazvanīt kādu no klientu menedžeriem. Kaut gan mājās lapā norādīts pretējais.
rating 4
За исключением интерфейса интернет-магазина и нечитаемых сокращенных названий товара, остался доволен обслуживанием. Первые два раза были проблемы с доставкой - один раз не смогли, другой - сильно задержали, но потом и эта проблема исчезла
rating 1
Veicu pasūtījumu, atnāca paziņojums: "Jūsu pasūtījums ir reģistrēts. Tuvākajā laikā to apstiprinās mūsu menedžeri." Un ar to viss beidzās, tālāk pilnīgs klusums no veikala puses.
rating 1
nelaipna apkalpošana un neatzvana par preču pieejamību
rating 1
Vājprats! Gaidu pasūtījumu jau mēnesi, tikai ka paziņoja, ka jāgaida vēl mēnesi. Komuniķācija zem katras kritikas, sola atzvanīt un neatzvana, sola atrakstīt, neatraksta. Acimredzot būs jāgriežas pateretāju aizsardzības biedrībā.
rating 1
Noteikti pārskaitiet visu saņemto preci, nepaļaujietes uz to, ka visos iepakojumos viss būs pasūtītajā daudzumā.
Veikala atbilde
WWW.AMURS.LV kolektīvs pateiktos jums par plašāku problēmas aprakstu. Nav īsti skaidrs kā no iepakojuma varētu pazust Lamināts. Rētos gadījumos kad AMURS.LV klienti iesniedz sūdzību par Lamināta nekorektu izsniegšanu, lai pārbaudīt izsniegšanas kļūdu Lamināta iepakojumu skaits noliktavā tiek pārrēķināts.
rating 2
Забывают оформить заказ. На телефонные звонки не каждый день отвечают. В магазине долго искать и ждать приходится и путают товар. Узор на пленке оказался другим.
Veikala atbilde
Коллектив WWW.AMURS.LV благодарен за ваши замечания, благодаря которым мы можем продолжать совершенствоваться. В результате был введён второй номер телефона обслуживания клиентов которых теперь 2: +371 29550765, +371 26007990 Кроме этого, существенные изменения в порядке обслуживания клиентов, в дальнейшем позволят избежать описанные вами ошибки персонала.
rating 4
В принципе всё было не плохо, только вот нам пришлось ждать около часа пока они нашли всю плитку и разобрались где и какая находится.
Veikala atbilde
Коллектив AMURS.LV благодарит вас за вашу покупку и отзыв. Впредь обязуемся оправдывать ваши ожидания. Для удобства уточнения статуса заказа просим вас обращаться к нашему оператору через Skype: amurs.lv
Par mums Privātuma politika Reklāma Veikaliem OCTA KASKO Ātrie kredīti Tops Atsauksmes par veikalu Pārtikas piegāde На русском