1.0
Reitings: 1
Atsauksmes 12
Pievienot atsauksmi

Kontakti

Telefons
22300122
Adrese
Kr.Barona iela 49, Rīga, LV-1001
Sūdzību gadījumā varat ziņot pārkāpumu Patērētāju tiesību aizsardzības centrs
Atsauksmes 12
1 ★  42% 5 0 ★  42%
rating 0
Transforme seu WhatsApp em uma Máquina de Vendas. -> https://bit.ly/zapfacil-maquina-de-vendas <- Venda TODOS OS DIAS! Otimize sua comunicação com envio de mensagens automáticas e veja suas vendas decolarem! Turbine suas vendas no Whatsapp em poucos minutos!
rating 0
Ganhe na Lotofácil toda semana. --> https://bit.ly/video-14-pontos-na-lotofacil-comprovado <-- O melhor sistema de 2020/2021, totalmente atualizado.
rating 0
Transforme seu WhatsApp em uma Máquina de Vendas -> https://bit.ly/zapfacil-maquina-de-vendas <- Otimize sua comunicação com envio de mensagens automáticas e veja suas vendas decolarem! Turbine suas vendas no Whatsapp em poucos minutos!
rating 0
Transforme seu WhatsApp em uma Máquina de Vendas -> https://bit.ly/zapfacil-maquina-de-vendas Otimize sua comunicação com envio de mensagens automáticas e veja suas vendas decolarem! Turbine suas vendas no Whatsapp em poucos minutos!
rating 0
............................................................................ O melhor método de todos os tempos para ganhar TODA SEMANA na LOTOFÁCIL. SAIBA MAIS EM: https://bit.ly/video-14-pontos-na-lotofacil-comprovado Não é Fómula mágica, é MATEMÁTICA Forte Abraço! ......................................................
rating 1
Rēķini netiek sūtīti, neatkarīgi vai prece ir uz vietas un pasūtījums tiek noformēts, vai prece nemaz nav pieejama un vigi.lv vienkārši neliekas ne zinis. Neiesaku.
Neapmierināja piegādeNeapmierināja klientu servissPrece neatbilst aprakstam
rating 5
Ļoti operatīva pasūtījuma apstrāde un piegāde. Ļoti patika un piegādātā prece atbilst aprakstam. Liels paldies!
Apmierināja piegādeApmierināja klientu servissPrece atbilst aprakstam
rating 1
kantoris kas bērniem liek vilties...
Neapmierināja piegādeNeapmierināja klientu servissPrece neatbilst aprakstam
rating 1
Kad biju internetveikalā izvēlējies preces tās pasūtīju, gaidīju rēķinu savā e-pastā, bet vēlāk izrādās ka tās preces kuru biju ''pasūtījis'' nav. Mans dēls bija ļoti priecīgs kad pasūtījām to lietu, jo tāda ir reta! Ko lai pasaku, kopumā, šis veikas ir vājš un viņiem ir pilnīgi vienalga par viņu, viņi pat nevar noņemt jau sen izpārdotās preces! Nebojājiet sev garastāvokli, nepērciet šeit neko!
rating 1
Ļoti nepatikama attieksme
rating 1
Absolūta nesadarbība ar klientu. Pat rēķinu nācās lūgt vairākkārt, pašai bija jāzvana un jāinteresējas, vai pasūtījums vispār ir saņemts, jo no VIGI nekādas atbildes nebija. Nav iespējams uzzināt, kad prece tiks piegādāta, kāds ir pasūtījuma statuss. Murgs. Pat ar AliExpress ir vieglāk un saprātīgāk. :( Ceru, ka vispār dabūšu savu pasūtījumu, jo šī kompānija izskatās un izklausās tik apšaubāma, ka rodas sajūta - esmu "iegrābusies". Neiesaku VIGI.
rating 5
Pasūtīju preci. piezvanīju precizēju, ir uz vietas. Pēc 3 stundām izņemu ofisā.
Par mums Privātuma politika Reklāma Veikaliem OCTA KASKO Ātrie kredīti Tops Atsauksmes par veikalu Pārtikas piegāde На русском